MENU
Udržitelnost
je základem
našeho
podnikání.

NÁŠ TÝM

Jsme transparentní, přímočaří a věci zbytečně nekomplikujeme.

Jsme tým lidí, pro něž je oblast výstavby bydlení koníčkem i výzvou. Víme, že lze věci dělat jinak. Smysluplně a s ohledem na budoucí rozvoj a tvář Prahy.

 

 

Ing. MILAN KONÍČEK

Vystudoval jsem podnikatelskou fakultu VUT v Brně a obchod a finance na Nottingham Trent University. Svou kariéru jsem začal budovat v nadnárodních korporacích zaměřených na výrobu a prodej rychlo-obrátkového zboží. Patnáct let v tomto oboru mi přineslo zkušenosti z působení v Praze, střední Evropě a Velké Británii. Ve své poslední korporátní roli jsem byl zodpovědný za vedení pobočky společnosti Intersnack Group v České a Slovenské republice s obratem přes jednu miliardu korun a týmem více jak 80 lidí. V roce 2017 jsem došel k rozhodnutí, že z korporátního světa odejdu a začnu rozvíjet podnikání v oblasti nemovitostí, která byla již dlouhou dobu mým aktivním koníčkem.

Projekt Green Yard Development je pro mě hnacím motorem a naplněním mých představ o smysluplné práci.

Mgr. RICHARD VODĚRKA, MBA

Považuji se za vizionáře s citem pro detail. Mým pracovním cílem je dlouhodobě spokojený klient. Vystudoval jsem práva a absolvoval program MBA na univerzitě ESMA Barcelona. Jsem certifikovaným realitním makléřem dle ISO 17024. Realitní zkušenosti sbírám kontinuálně od roku 1998, na profesionální dráhu v oboru jsem se vydal v roce 2005. Od té doby jsem zprostředkoval nemovitostní obchody v hodnotě přesahující 2,5 mld. Kč. Věnuji se prodeji luxusních a investičních nemovitostí v Praze.

Neustále vyhledávám nové příležitosti. Snažím se reagovat na poptávku trhu, zejména v oblastech, kde není adekvátní nabídka, a aktivně ji vytvářím. To mě dovedlo k developmentu, jemuž se aktivně věnuji posledních 5 let. Výsledkem je několik realizovaných investičních a developerských projektů.

Do projektu Green Yard Development promítám veškeré své předchozí zkušenosti.


POKUD CHCETE INVESTOVAT
NEBO BYDLET, OZVĚTE SE.

GREEN YARD DEVELOPMENT s.r.o.
e-mail: info@gyd.cz
telefon: +420 602 428 253

Letohradská 755/50
170 00 Praha 7, Česká republika

Společnost vedená u Městského soudu
v Praze spis. zn. C184371
IČO: 24161772Souhlasím se zpracováním osobních údajů